Prywatna Klinika Ginekologiczno - Położnicza UltraMedica

przychodnie.plPrzychodnie

,  ginekolog

piątek 03.04.2020

ultra medica
ultra medica

Prywatna Klinika Ginekologiczno - Położnicza UltraMedica
ul. Sienkiewicza 10 05-120 Legionowo

godziny pracy placówki
Godziny pracy placówki :

poniedziałek 8-18, wtorek środa 8-20, czwartek, piątek 8-19, wybrane soboty 9-14

Prywatna Klinika Ginekologiczno - Położnicza UltraMedica

Prywatna Klinika Ginekologiczno - Położnicza Ultra Medica

Prywatna Klinika Ginekologiczno - Położnicza Ultra Medica w Legionowie powstała po to, aby stworzyć warunki do diagnozowania i leczenia kobiet adekwatne do ich indywidualnych oczekiwań oraz potrzeb.

Przychodnia posiada windę i jest przystosowana do konsultowania osób niepełnosprawnych.

medserwis.pl
Prywatna Klinika Ginekologiczno - Położnicza Ultra Medica w Legionowie powstała po to, aby stworzyć warunki do diagnozowania i leczenia kobiet adekwatne do ich indywidualnych oczekiwań oraz potrzeb.

Jako dynamicznie rozwijająca się przychodnia specjalistyczna pomagamy naszym Pacjentkom w powrocie do zdrowia przy udziale doświadczonych lekarzy i nowoczesnych metod diagnostycznych. Dbamy o przyjazną atmosferę, aby pozytywne relacje pomiędzy naszymi Pacjentkami a lekarzami sprzyjały osiąganiu jak najlepszych efektów leczenia. Każdy gabinet ginekologiczny działający w ramach kliniki Ultra Medica wyposażony jest w sprzęt pozwalający na precyzyjną diagnostykę na wysokim poziomie komfortu Pacjentki.

Realizujemy procedury z zakresu ginekologii (konsultacje, hormonoterapia, antykoncepcja, diagnostyka laboratoryjna), położnictwa (prowadzenie ciąży, terapia kobiet z cukrzycą ciążową), badań genetycznych i diagnostyki prenatalnej (badania hormonalne, testy płodności kobiet i mężczyzn, USG, KTG i inne).
Prywatna Klinika Ginekologiczno - Położnicza UltraMedica oferuje następujące usługi:

Diagnostyka USG

W Prywatnej Klinice Ginekologiczno-Położniczej Ultra Medica w Legionowie wykonujemy kompleksową diagnostykę USG. Badania ultrasonograficzne w naszych gabinetach są istotnym elementem profilaktyki i rozpoznania chorób kobiecego układu rozrodczego, leczenia niepłodności oraz kontroli przebiegu ciąży. Wykonujemy następujące rodzaje USG: ginekologiczne, piersi, jamy brzusznej, tarczycy, układu moczowego, jąder, położnicze. Lekarze Ultra Medica posiadają certyfikaty Polskiego Towarzystwa Ultrasonograficznego i Polskiego Towarzystwa Ginekologicznego (wg. standardów ISUOG).

Leczenie niepłodności

Prywatna Klinka Ginekologiczno-Położnicza Ultra Medica w Legionowie pomaga parom zmagającym się z problemem niepłodności. Jeżeli macie Państwo za sobą bezskuteczne starania o zajście w ciążę, zapraszamy na konsultacje.

Badania prenatalne

W Prywatnej Klinice Ginekologiczno - Położniczej Ultra Medica w Legionowie wykonujemy nieinwazyjne testy prenatalne PAPP-A, IONA i HARMONY, które mają wysoką skuteczność w wykrywaniu najczęściej występujących wad genetycznych, takich jak zespół Downa (trisomia 21. chromosomu), zespół Edwardsa (trisomia 18. chromosomu) i zespół Patau (trisomia 13. chromosomu).

Położnictwo

W Prywatnej Klinice Ginekologiczno - Połozniczej Ultra Medica w Legionowie przyszłe mamy mogą korzystać z opieki lekarzy ginekologów - położników, kompleksowej diagnostyki prenatalnej i nowoczesnej ultrasonografii 3D i 4D.

Ginekologia

W Prywatnej Klinice Ginekologiczno - Położniczej Ultra Medica w Legionowie świadczymy kompleksową opiekę w zakresie ginekologii ogólnej. Rezerwacja wizyt pod numerem telefonu 518 447 748.

Usg w ciąży

W naszej placówce oferujemy pełen zakres diagnostyki ultrasonograficznej w trakcie trwania ciąży, co pozwala przyszłym rodzicom zobaczyć i wspólnie poznać kolejne etapy rozwoju maleństwa, obserwować jego zachowanie i zmiany jakie zachodzą w poszczególnych trymestrach.

Ginekologia estetyczna

W Prywatnej Klinice Ginekologiczno-Położniczej Ultra Medica w Legionowie wykonujemy zabiegi regenerujące i odmładzające okolice intymne. Wykorzystujemy wypełniacze na bazie kwasu hialuronowego oraz liftingujące nici Vaginal Narrower. Zabiegi z zakresu ginekologii estetycznej są bezpieczne i bezinwazyjne. Przyczyniają się do zwiększenia satysfakcji z życia seksualnego oraz poprawy wyglądu okolic intymnych.

Nici Vaginal Narrower

Innowacyjne nici liftingujące Vaginal Narrower pozwoliły maksymalnie zminimalizować inwazyjność zabiegu waginoplastyki, przy zachowaniu równie satysfakcjonujących rezultatów, co rozwiązania chirurgiczne.

Kwas hialuronowy

Zabieg z zastosowaniem kwasu hialuronowego błyskawicznie poprawia funkcjonalność okolic intymnych, podnosi satysfakcję z życia seksualnego oraz eliminuje problem nawracających infekcji i stanów zapalnych wynikających z nieprawidłowości anatomicznych.

Punkt pobrań

W Prywatnej Klinice Ginekologiczno-Położniczej Ultra Medica w Legionowie wykonujemy liczne badania laboratoryjne, wśród nich: morfologię krwi, badanie jakości nasienia, badania poziomu hormonów i inne. Aby prawidłowo przygotować się do badania, przed pobraniem materiału należy zadbać o zdrowy styl życia. Do punktu pobrania należy zgłosić się wypoczętym i na czczo. Na co najmniej 2-3 dni przed badaniem należy zrezygnować z picia alkoholu i ograniczyć spożycie używek. Szczegółowych informacji na temat zalecanego sposobu przygotowania przed pobraniem materiału biologicznego oraz na temat wpływu czynników wewnętrznych i zewnętrznych udzieli Pacjentowi lekarz prowadzący.

medserwis.pl
dr Agnieszka Osińska
specjalista ginekolog-położnik

Absolwentka Wydziału Lekarskiego oraz Wydziału Nauk o Zdrowiu Akademii Medycznej im. Karola Marcinkowskiego w Poznaniu. Członek Polskiego Towarzystwa Ginekologicznego. Dr Agnieszka Osińska posiada wieloletnie doświadczenie oraz liczne certyfikaty umożliwiające wykonywanie zabiegów z zakresu ginekologii estetycznej, także z zastosowaniem wiązki laserowej. W swojej praktyce lekarskiej ginekologa-położnika dr Agnieszka Osińska uczestniczyła w licznych szkoleniach z zakresu ginekologii, położnictwa oraz medycyny estetycznej. W 2009 roku uzyskała międzynarodowy certyfikat European Federation fos Colposcopy and Pathology of LFGT. Uczestniczka szkoleń z ginekologii estetycznej pod kierunkiem dr n. Med. Ivan Fistonić a, dr Reda Alinsoda, dr Nicola Zerbinati ego.

medserwis.pl
dr Szymon Kozłowski
specjalista ginekolog-położnik, ultrasonolog

Absolwent I Wydziału Lekarskiego Warszawskiego Uniwersytetu Medycznego w Warszawie. Od 2014 r specjalista w dziedzinie Położnictwa i Ginekologii. Obecnie pracuje w Uniwersyteckim Centrum Zdrowia Kobiety i Noworodka, gdzie zajmuje się problemami z zakresu patologii ciąży oraz diagnostyką i terapią wewnątrzmaciczną płodu. Posiada certyfikaty FMF ( Fetal Medicine Foundation) z zakresu diagnostyki prenatalnej oraz certyfikat w zakresie ultrasonografii Polskiego Towarzystwa Ginekologicznego.

medserwis.pl
dr n. med. Wojciech Dziadecki
specjalista ginekolog-położnik, androlog

Absolwent I Wydziału Lekarskiego Akademii Medycznej (obecnie Warszawski Uniwersytet Medyczny). Od ukończenia stażu podyplomowego pracuje w Uniwersyteckim Centrum Zdrowia Kobiety i Noworodka, gdzie odbył szkolenie specjalizacyjne z ginekologii i położnictwa oraz ukończył studia doktoranckie dotyczące zagadnień męskiej niepłodności. Obecnie jest kierownikiem oddziału andrologii i poradni andrologicznej w tej Klinice. Wykonuje badania ultrasonograficzne oraz biopsje jąder. Jest członkiem Polskiego Towarzystwa Biologii Rozrodu oraz Polskiego Towarzystwa Andrologicznego. Posiada certyfikat European Society of Human Reproduction and Embryology (ESHRE) uprawniający do przeprowadzania badań nasienia.


medserwis.pl
lek. med. Piotr Jędrzejak
w trakcie specjalizacji w zakresie położnictwa i ginekologii

Absolwent Wydziału Biologii Uniwersytetu Warszawskiego oraz I Wydziału Lekarskiego Warszawskiego Uniwersytetu Medycznego. Na co dzień pracuje w I Klinice Położnictwa i Ginekologii Warszawskiego Uniwersytetu Medycznego, gdzie opiekuje się pacjentkami:

- ciężarnymi (prowadzi ciąże o prawidłowym przebiegu, oraz powikłane takimi chorobami jak nadciśnienie tętnicze, cukrzyca i niedoczynność tarczycy)
- ginekologicznymi (profilaktyka oraz problematyka nowotworów narządu rodnego – cytologia, biopsja aspiracyjna endometrium, zabiegi ginekologii jednodniowej).

Pracuje w obrębie oddziałów Kliniki jak i w prowadzonym przy Klinice Ambulatorium, gdzie przyjmowane są pacjentki niemal z całego kraju. Członek Polskiego Towarzystwa Ginekologicznego, szkolący się w ramach międzynarodowego projektu ENTOG (European Network of Trainees in Obstetrics and Gynecology). W tym roku uczestniczył w stażu w Klinice Położniczo-Ginekologicznej w Saint Anna Ospendale w Turynie. Zawodowo interesuje się Zagadnieniami ciąży powikłanej nadciśnieniem tętniczym i hipotrofią płodu.medserwis.pl
lek. Anna Madej
w trakcie specjalizacji w zakresie położnictwa i ginekologii

Absolwentka I Wydziału Lekarskiego Warszawskiego Uniwersytetu Medycznego. Członek Polskiego Towarzystwa Ginekologicznego. Studentka studiów doktoranckich na Warszawskim Uniwersytecie Medycznym. Tematem jaj pracy doktorskiej jest: „Przebieg ciąży u pacjentek z Przewlekłą Chorobą Nerek (PChN)”. W ramach studiów doktoranckich prowadzi zajęcia ze studentami wydziału lekarskiego.

Obecnie pracuje w I Klinice Położnictwa i Ginekologii Warszawskiego Uniwersytetu Medycznego. W przyszpitalnym Ambulatorium prowadzi ciąże o przebiegu fizjologicznym ale również ciąże u pacjentek obciążonych internistycznie. Sprawuje opiekę nad pacjentkami po przeszczepieniu narządu, w trakcie przewlekłej immunosupresji, zarówno opiekę położniczą jak i ginekologiczną.
medserwis.pl
lek. Małgorzata Radowicka
w trakcie specjalizacji w zakresie położnictwa i ginekologii

Absolwentka Wydziału Lekarskiego Uniwersytetu Medycznego w Łodzi. Obecnie jest rezydentką oraz nauczycielem akademickim w I Klinice Położnictwa i Ginekologii Warszawskiego Uniwersytetu Medycznego. W Klinice opiekuję się zarówno pacjentkami ciężarnymi, rodzącymi jak i z problemami ginekologicznymi. W ramach pracy w Klinice uczestniczy w operacjach ginekologicznych, zabiegach ginekologii jednodniowej (biopsja aspiracyjna endometrium, histeroskopia, pobieranie wycinków do badania histopatologicznego).

Pracuje również w prowadzonej przy Klinice Poradni Ciąży Fizjologicznej oraz Poradni Endometriozy, prowadząc pacjentki z zaawansowaną endometriozą. Jest doktorantką I Wydziału Lekarskiego Warszawskiego Uniwersytetu Medycznego, tematem pracy doktorskiej są zaburzenia hormonalne u stewardess. Zawodowo interesuje się zagadnieniami endokrynologii, antykoncepcją, hormonalną terapią u kobiet w okresie okołomenopauzalnym.

UltraMedica
ul. Sienkiewicza 10,
05-120 Legionowo
Tel.: 22 732 24 86 Tel.: 518 447 748

Przychodnia znajduje się w centrum Legionowa w pobliżu dworca PKP. Dojazd z Warszawy Gdańskiej do Legionowa linią SKM S9 zajmuje 25 minut, a ze stacji Warszawa Żerań 11 minut.

Linia SKM S3 kursuje od Lotniska Chopina przez Warszawę Zachodnią i Warszawę Żerań do Legionowa.

Z Centrum Warszawy dojazd do Legionowa ulicą Modlińską w kierunku Jabłonnej zajmuje około 30 minut.

Z Tarchomina i Nowodworów dojazd ul. Modlińską zajmuje około 15 minut.

Dojazd do Legionowa od strony Nieporętu zajmuje około 15 minut.

Telewolt Sp. z o.o.przychodnie.pl Telewolt Sp. z o.o. 00-671 Warszawa, ul. Koszykowa 70 lok.2, tel. 601 410 411
e-mail: redakcja@przychodnie.pl